Meteen naar de inhoud

Het team

De kern van het team bestaat uit een aantal coaches. Zij zijn met elkaar verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken. Deze kern wordt aangevuld met vakdocenten, een collega van SAW (School als Werkplaats) en op de achtergrond een directeur en administratieve ondersteuning.

De wijze waarop we omgaan met studenten komt terug in de wijze waarop het team opereert. Samen zijn we verantwoordelijk voor de organisatie van de opleiding en het begeleiden van de studenten. We stemmen met elkaar ons handelen af op wat studenten nodig hebben. 

Het team van de opleiding Software Developer bestaat uit onderstaande medewerkers.

Jose Balkema Brijker
088 060 2714
j.balkema-brijker@fcroc.nl
Beschikbaar op: Maandag, dinsdag, woensdag. Op vrijdag via Teams.
Patrick René Posthuma Linthorst
088 060 3330
p.posthumalinthorst@fcroc.nl
Beschikbaar op: Maandag, dinsdag en donderdag
Jeanette Meintema
088 060 2816
j.meintema@fcroc.nl
Sicco Piekeboer
088 060 2477
s.piekeboer@fcroc.nl
Tim Homan
0888 060 3530
t.homan@fcroc.nl
Beschikbaar op: Maandag, woensdag, donderdag. Op vrijdag via Teams.
Tabe Ritskes
088 060 2451
t.ritskes@fcroc.nl
Beschikbaar op: Maandag, woensdag. Op vrijdag via Teams.
Carla van Hoogmoed
c.vanhoogmoed@fcroc.nl
Beschikbaar op: Maandag, woensdag en donderdag
Petra Smit
088 060 2286
p.smit@fcroc.nl
Beschikbaar op: Maandag, dinsdag, donderdag. Op vrijdag via Teams.
Miranda Nijboer
088 060 3678
m.nijboer@fcroc.nl
Sybren Dijkstra
088 060 2099
s.dijkstra2@fcroc.nl
Rones Pander
088 060 2473
r.pander@fcroc.nl
Beschikbaar op: Maandag, dinsdagochtend, Woensdagochtend, donderdag. Op vrijdag via Teams.
Jan Johannes Veldkamp
088 060 2914
j.veldkamp@fcroc.nl
Beschikbaar op: Maandag en donderdag. Op woensdag via Teams.
Jan Jelle Vollema
088 060 2542
j.vollema@fcroc.nl
Anton Pieters
088 060 2173
a.pieters@fcroc.nl